Podryw na tinderze

Podryw na Tinderze – czego unikać i na co postawić w pierwszym kontakcie po matchu? Poradnik

Tinder to niezwykle popularny i chętnie wybierany portal randkowy. Odkąd szturmem wbił się na rynek nieustannie przyciąga rzesze chętnych. Aplikacja jest bardzo zaawansowana i ma wiele ciekawych funkcji. Wiele osób odnalazło w ten sposób swoją drugą połówkę. Podryw na Tinderze? To możliwe! Warto wiedzieć w jaki sposób korzystać, aby rozwinąć relację.

Najważniejsze kwestie po złapaniu pary

Znalezienie dopasowania na Tinderze to dopiero pierwszy krok do sukcesu. Aby mieć realną szansę na stworzenie relacji z innym użytkownikiem należy pamiętać o kilku ważnych kwestiach. 

Przede wszystkim nie wystarczy napisać krótkiego „hej” lub „cześć” i liczyć na to, że to wystarczy. Dobrze jest odezwać się jak najszybciej. Podrywanie w pierwszym etapie w dużej mierze opiera się na emocjach, dlatego najlepszy efekt można otrzymać działając od razu. 

Kolejną kwestią jest umiejętne napisanie pierwszej wiadomości. Kontakt najlepiej rozpocząć od jakiegoś komplementu czy zaczepki. Można odnieść się do zdjęć znalezionych na profilu lub do jednej z informacji w opisie danej osoby. Jeśli po analizie profilu danej osoby jakaś informacja nas szczególnie zainteresuje, albo będzie świadczyła o tym, że obie osoby coś łączy (np. ulubiony film czy uprawiany sport) można to wykorzystać. 

Podryw na Tinderze- czego unikać przy pierwszy kontakcie?

Bardzo częstym błędem, jaki popełniają osoby rozpoczynające kontakt z nowym użytkownikiem na Tinderze jest prowadzenie rozmowy z drugą osobą, która bardziej przypomina wywiad niż dialog. Podryw nie powinien mieć formy przesłuchania. Zarzucanie drugiej osoby nadmierną ilością pytań może przynieść odwrotny efekt. Warto komentować inne wypowiedzi, odnosić się do nich i w nawiązaniu dzielić się własnymi doświadczeniami. Oczywiście można też dopytać o interesujące kwestie, jednak bez przesady. 

Kolejnym błędem jest sugerowanie spotkania od samego początku prowadzenia konwersacji. Osoby, które w pierwszych wiadomościach proponują wyjście na wspólną kawę czy spacer z dużym prawdopodobieństwem może liczyć na odmowę. Takie działanie może bardziej przestraszyć i zablokować niż zachęcić do rozwijania znajomości. 

Umawianie się na spotkanie od razu, kiedy dwie osoby jeszcze nic o sobie nie wiedzą randka po prostu nie ma sensu, może się okazać klapą. 

Pamiętaj o dobrej zabawie!

Podryw na Tinderze to główny cel, ale przede wszystkim trzeba pamiętać o dobrej zabawie! Nie należy się zbytnio spinać, ani nakręcać. Pozytywne emocje i dobrze spędzony czas to absolutny priorytet. 

Osoby, które od samego początku korzystania z portalu będą nastawione jedynie na to, żeby znaleźć kandydata na przyszłego męża czy żonę mogą go nie znaleźć. Odkrywanie siebie, poznawanie się i pewna doza spontaniczności to coś o czym koniecznie trzeba pamiętać. Budowanie zaufania do partnera potrafi zająć sporo czasu. Pisząc do sparowanej osoby nie należy się nastawiać na związek.

Warto zarówno sobie jak i tej drugiej osobie dać luz i poczekać na spokojnie co z tego wyjdzie. Czasem nawet jeśli z początku się nie zapowiada, efekty mogą być zaskakująco pozytywne!

Tinder to bardzo ciekawa aplikacja randkowa. W ostatnich latach cieszy się ona niesłabnącą popularnością. Wiele par poznało się w ten sposób i tworzy udane związki. Chcąc rozwinąć udaną relację z nowymi osobami z pewnością warto pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Jak powszechnie wiadomo pierwsze wrażenie ma nieocenione znacznie, dlatego nie powinno się zarzucać nowej osoby nadmierną ilością pytań, ani też od razu proponować spotkania. Na wszystko przyjdzie czas, poznawanie się to proces!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *