Torby męskie na ramię

Męskie torby – TOP 3 modele, które powinny znaleźć się w twojej szafie

Męskie torby od dawna przestają być kojarzone wyłącznie z akcesorium kobiecym. Mężczyźni coraz chętniej sięgają po mniej klasyczne, a bardziej designerskie modele, naturalnie rzecz biorąc dostosowując je do swoich potrzeb i własnych stylizacji. Tak tych na potrzeby pracy, jak i po prostu dnia codziennego. Zobacz trzy najciekawsze i najpopularniejsze modele męskich toreb, które aktualnie królują w tej gałęzi męskich akcesoriów. Kto wie, może któryś z nich zainspiruje Cię do stworzenia swojej własnej stylizacji z jego wykorzystaniem?

1. Torby męskie na laptopa

Torba na laptopa jest wyborem numer jeden wśród mężczyzn – zwłaszcza tych, którzy nie rozstają się ze swoim przenośnym komputerem. Pełni rolę tak praktyczną (chroni laptop przed uszkodzeniem i zalaniem), jak i czysto wizualną. Choć jeszcze kilkanaście lat temu była kojarzona wyłącznie z nudnymi, prostymi i materiałowymi modelami, dziś bardzo łatwo jest dostać nawet skórzane torby na laptopa. Są one zresztą najbardziej cenione – tak ze względu na swój ponadczasowy wygląd (pasują do każdego stroju!), jak i za niezaprzeczalną wytrzymałość.

Skórzane torby męskie

Prawie każda torba męska na laptopa jest w stanie dodatkowo pomieścić mniejsze akcesoria – długopisy, zeszyty, kalkulator czy notes. W związku z tym potrafi być jedyną opcją niezbędną dla mężczyzny, ale też świetnym uzupełnieniem biurowych stylizacji. Musisz jednak pamiętać, by torbę dobrać tak, by była w stanie pomieścić Twojego laptopa. Sprzęt ten posiada różną wielkość, a torba powinna być do niej adekwatna (również za duża okaże się czymś nietrafionym).

2. Torba męska listonoszka

Prawdziwy must – have w Twojej szafie to tak zwana listonoszka. Niewielkich rozmiarów torba, zazwyczaj z regulowanym paskiem na ramię. Świetnie sprawdzi się w przypadku codziennych stylizacji – małe torby męskie doskonale radzą sobie z przechowywaniem przedmiotów pokroju okularów, kluczy, telefonu, ale i portfela. Torba męska listonoszka opróżni więc Twoje kieszenie i sprawi, że w spodniach będziesz wyglądał jeszcze lepiej.

Torby męskie listonoszki występują w wielu wariantach, przy czym tym najbardziej uniwersalnym jest oczywiście model skórzany – czarny lub brązowy. Jeśli chodzi o torby męskie na ramię, listonoszka będzie zapewne tą opcją, po którą będziesz sięgał najczęściej.

Nowoczesne torby męskie

3. Małe torby męskie – saszetki

Innym, niemniej jednak równie ciekawym i uniwersalnym pomysłem na uzupełnienie własnej szafy są skórzane saszetki męskie, aktualnie szalenie popularne. Swoje zastosowanie znajdują przede wszystkim w codziennych stylizacjach – saszetki nerki męskie zabierzesz zatem na wypad ze znajomymi czy samotne tournee po klubach. To saszetki męskie na ramię idealne do trzymania tego, czego nie chcesz zgubić. Poza swoją funkcjonalnością, stanowią jednak również idealne uzupełnienie codziennej stylizacji. Jeśli chodzi o popularność, te męskie torebki są obecnie na topie.

Skórzane saszetki męskie będą już opcją dla poważniejszych mężczyzn, na przykład na wyjazdy służbowe. Stanowią synonim elegancji oraz oczywiście praktyczności. Z pewnością będziesz po nie sięgał często – zwłaszcza patrząc na ich szerokie zastosowanie.

Podsumowanie

W Twojej męskiej szafie nie może zabraknąć miejsca na torby, które pozwolą Ci bezpiecznie przenosić Twoje rzeczy. Przy okazji uzupełnią Twoją stylizację. Tak luźną, jak i bardziej poważną. Wybierając w kontekście tego akcesorium masz dużo możliwości. Warto pamiętać, że to wyżej wspomniane modele są tymi kluczowymi. Mając je u siebie, będziesz gotowy na absolutnie wszystko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *