Akcesoria erotyczne

Skórzane akcesoria erotyczne, które sprawdzą się w Waszej sypialni

Na początku każdego związku motylki w brzuchu nie ustają. Para zakochanych nie chce rozstawać się na krok i spędza ze sobą każdą wolną chwilę. Nic w tym dziwnego- oksytocyna i dopamina- związki chemiczne w naszych mózgach sięgają zenitu! Jednak po pewnym czasie wszystko powoli się stabilizuje. Namiętność i zafascynowanie zastępuje codzienność i rutyna. Co wtedy zrobić? Jak rozpalić ogień na nowo? Podpowiadamy…

SESSUALE to marka, która produkuje akcesoria erotyczne. Możesz się zapytać jak to ma się do związkowego wypalenia? Otóż jednym z filarów zdrowego i szczęśliwego partnerstwa są sprawy łóżkowe. Nie ma co ukrywać, że po wieloletnim stażu i one się wypalają… Wypróbowanie czegoś nowego podczas seksu może być rozwiązaniem na ponowne rozpalenie partnerki. Zapoznaj się z tą wyjątkowo sensualną kolekcją.

Akcesoria erotyczne- fantazyjne przebieranki

Jedną z największych fantazji erotycznych są przebieranki. To forma zabawy, która może wprowadzić dodatkową ekscytację i przeżycia do życia seksualnego pary. Może warto je przetestować? Kobieta kot to postać, którą kojarzy każdy mężczyzna. Zmysłowa, pociągająca i tajemnicza. Zaproponuj swojej partnerce maskę w której poczuje się pewna siebie i seksowna. Obydwie strony będą zadowolone.

Skórzana maska z uszami

Doskonałym uzupełnieniem będzie stanik z uprzężą. Jest wykonany z porządnej jakości skóry naturalnej. Świetnie podkreśla kształty w każdym rozmiarze, a kobieta, która go założy będzie się czuła jak prawdziwa super woman. Zakup stanika z uprzężą może być nie tylko erotyczną fantazją, ale sprawić także radość Twojej wybrance. Dokup do tego zestawu czerwone róże i delektuj się romantycznym wieczorem we dwójkę.

Skórzany stanik uprząż

Odrobina pikanterii

BDSM pochodzi od połączenia słów związanie, dyscyplina, dominacja i uległość. Oczywiście taką praktykę erotyczną można zastosować w wersji light. Idealne do tego będą akcesoria, które podsycają iskrę namiętności i seksualność, a zarazem nie będą zbyt przesadne. Proponujemy skórzane pejcze, które są dostępne w dwóch rozmiarach. Wykonane w 100% ze skóry naturalnej, potęgują doznania na każdym poziomie. Jeśli rutyna Cię przytłacza to akcesoria tego typu na pewno pozwolą na aktywacje kreatywności w łóżkowych perypetiach.

Duży skórzany pejcz

Jeśli chcecie wypróbować odgrywania ról dominacji i uległości- przydatna będzie skórzana obroża. Obroża jest symbolem podporządkowania i może być wykorzystywana do nadawania partnerowi uczucia kontroli i związanego z tym podniecenia. Pamiętaj, że uległa rola nie jest przypisana z góry do kobiety! Może ją odgrywać także mężczyzna. Jest niezwykle precyzyjnie wykonana.

Obroża erotyczna Sessuale

Coś na początek

Jeśli chcesz wraz z partnerką spróbować czegoś nowego, ale nie jesteście gotowi na powyższe propozycje to zacznijcie od podstaw. Idealnym wyjściem są kajdanki erotyczne. Kajdanki mają na celu ograniczenie ruchów partnera i nadanie elementu dominacji lub uległości w trakcie aktywności seksualnych. Nie są tak odważne jak obroża lub pejcz, ale także wywołują wiele pozytywnych i zaskakujących emocji. Kajdanki marki Sessuale mają syntetyczne futerko, które dodaje miękkości w doznaniach. Do tego dodaj kostki lodu w sypialni, które rozpalą ogień między Wami.

Kajdanki z miękkim futerkiem

Pamiętaj, zabawy erotyczne takie jak przebieranki lub BDSM powinny być dobrowolne i wygodne dla obu partnerów. Zawsze trzeba zadbać o zachowanie granic i respektować się nawzajem. Ponadto, nie każdy będzie zainteresowany tym samym, więc ważne jest, aby rozmawiać z partnerem i dowiedzieć się, czy obie strony są zainteresowane i jakie scenariusze byłyby dla nich odpowiednie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *